Сушка для одягу "Флоріс 1,6 м"
-10%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка настінно-стельова для білизни "Флоріс" (Україна).
Вага до 5 кг. Максимальне навантаження - 21 кг
Матеріал - сталь
Фарбування – порошкове напилення.
Кількість трубок – 6 шт.
Довжина трубки – 1; 1,2; 1,4; 1,6; 1,8; 2 м
Трубка із товщиною стінки 1,5 мм.
Максимальне навантаження – 21 кг.
Міцний синтетичний шнур.
Кронштейни для кріплення на стіну
Можливість кріплення через отвори в рейках прямо до стелі.
Ролики з поліпропілену, що усувають дефект їжі.
Сушарка - загальний опис
Настінно-стельова сушарка для білизни "Флоріс" дуже зручна в експлуатації. Її можна кріпити як на стіні, так і на стелі.
Коли необхідно повісити білизну, ви опускаєте за допомогою мотузки металеву трубку на висоту, яка зручна для Вас і вішаєте білизну. Після цього Ви знову за допомогою мотузки піднімаєте трубку на максимальну висоту, де білизна, що сохне, не заважатиме. Причому трубки піднімаються та опускаються кожна окремо.
Також помічено, що білизна швидше сохне на трубках, ніж на мотузках, оскільки. поверхні висохлої білизни не стикаються один з одним, що неминуче при сушінні на мотузках
| Основные | |
|---|---|
| Тип сушилки | Настенно-потолочная |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Максимальная нагрузка | 21 кг |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Цвет | Белый |
| Держатели для мелких вещей | Нет |
| Вес | 4 кг |
| Производитель | Floris |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Длина | 1600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 100 мм |
- Цена: 890 ₴
