Раскладная кровать "НАТО" до 180 кг (Украина). Раскладушка армейская. Усиленная раскладушка.





Похідне ліжко НАТО steel
Для військових оптові ціни!!!
Уточнюйте по телефону, або пишіть у месенджер у будь-який час!
067-573-13-26 Володимир.
1 рік гарантії для військових на тканину.
Самовивіз: м.Харків , вул.Киргизька
Відправка "Новою поштою" по Україні без передплат.
Така модель виробляється в двох варіантах:
1. Каркас алюмінієвий = 3999 грн (вага 7 кг)
2. Каркас сталевий = 2990 грн (вага 12.9 кг)
Металева розкладачка НАТО steel витримає велику дорослу людину, в складеному вигляді практично не займає місця.
– рама: сталь 30х30×1.2 мм
– тканинна: Оксфорд 500D;
– колір: тканина – зелений, каркас – сірий;
– розмір в розкладеному вигляді: 49х194х74 см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 95х20х15 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 49х194х64 см (ВхДхШ);
– вага: 12.9 кг;
– навантаження: 180 кг.
Виїжджаючи на природу на кілька днів, варто подбати про ночівлю. Спати на траві, напевно, романтично, але не комфортно. Розкладачка – чудове рішення! Тим більше, що таку розкладачку-ліжко можна поставити як під відкритим небом, так і в наметі. Металева розкладачка НАТО steel витримає навіть велику дорослу людину.
Зручне і надійне спальне місце, яке не раз стане в нагоді і вдома, в разі, якщо приїхали гості і їх треба розмістити на ніч. Розкладачка НАТО steel в складеному вигляді практично не займає місця – її можна заховати під ліжко або просто поставити в шафу. У комплект йде чохол з ручкою для зручності транспортування, а також легко поміщається в багажнику автомобіля.
Розкладається ліжко просто, металева рама робить розкладачку міцної, що витримує велику вагу. Унікальна конструкція рами дозволяє збільшувати натяг тканини при збільшенні навантаження.
Характеристики:
– рама: сталь;
– тканинна: Оксфорд 500D;
– колір: тканина – зелений, каркас – сірий;
– розмір в розкладеному вигляді: 49х194х74 см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 95х20х15 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 43х194х64 см (ВхДхШ);
– вага: 12.9 кг;
– навантаження: 180 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VISTA |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная профильная труба |
| Основание спального места раскладушки | Двухслойная ткань |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Цвет | Хаки |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 1950 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Высота | 490 мм |
| Вес | 12.9 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 950 мм |
| Длина в сложенном виде | 200 мм |
| Ширина в сложенном виде | 150 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Быльце у изголовья | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Нет |
| Защита пола от царапин | Да |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота спального места | 490 мм |
| Длина кровати | 1950 мм |
| Ширина кровати | 740 мм |
| Высота кровати | 490 мм |
| Длина спального места | 1940 мм |
| Ширина спального места | 640 мм |
- Цена: 2 675 ₴





