Стіл складний ДСП ламіноване
-6%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл складаний туристичний,
розмір 80*51 см.
Висота 61см.
Висота 61см.
Ламіноване дсп 16мм торцьоване пластиком,
Вага 5 кг.
Ніжки столу виготовлені зі сталевої труби, діаметром 16 мм. Ніжки хрестові замкнутого контуру, що додає більшої жорсткості та стійкості даному столу. Завдяки замкнутим ніжкам стіл не провалюватиметься навіть на пухкому грунті. Фіксатори висоти (гачки) виготовлені з товстостінної сталі та пофарбовані методом порошкового напилення. Простота конструкції та висока якість виготовлення гарантують міцність, стійкість і довговічність даного столу навіть при постійній експлуатації на відкритому повітрі.
У складеному вигляді цей столик розміром 90* 51 * 4 см, тому він легко ховається в багажник будь-якої машини і не складе жодних проблем при перевезенні в ручну.
Зроблено в Україні! Харків!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Витрина/Прилавок |
| Тип витрины | Пристенная |
| Тип прилавка | Прилавок витрина (открытый) |
| Тип фасада витрины | Не предусмотрен |
| Форма витрины/витрины | Прямая (линейная) |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 610 мм |
| Длина | 810 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Материал корпуса и каркаса | Металл |
| Материал фасада | ДСП |
- Цена: 850 ₴





