Розкладачка НАТО. Раскладушка НАТО алюминиевая. Походная кровать на 120 кг. Раскладушка армейская усиленная.





Похідне ліжко Military alum
Для військових оптові ціни!!! 067-573-13-26 Володимир Самовивіз: м.Харків , вул.Киргизька Відправка "Новою поштою" по Україні без передплат.
Виїжджаючи на природу на кілька днів, варто подбати про ночівлю. Спати на траві, напевно, романтично, але не комфортно. Розкладачка – чудове рішення! Тим більше, що таку розкладачку-ліжко можна поставити як під відкритим небом, так і в наметі. Алюмінієва розкладачка Military alum витримає велику дорослу людину. Зелений не яскравий колір дуже приємно та гармонійно виглядає під час відпочинку та не так сильно брудниться. Зручне і надійне спальне місце, яке не раз стане в нагоді і вдома, в разі, якщо приїхали гості і їх треба розмістити на ніч. Розкладачка Military alum в складеному вигляді практично не займає місця – її можна заховати під ліжко або просто поставити в шафу. У комплект йде чохол з ручками для зручності транспортування, а також легко поміщається в багажнику автомобіля. Розкладається ліжко дуже просто та легко, алюмінієва рама робить розкладачку міцної і розрахована на велику вагу. Унікальна конструкція рами дозволяє збільшувати натяг тканини при збільшенні навантаження. Так як виконана з алюмінієвого профілю тому вага похідного ліжка Military alum набагато менша за аналогічні моделі які мають сталеву конструкцію. Розкладачка складається у три рази і займає місця не більше від звичайного крісла. На ніжках стоять пластикові заглушки аби запобігти пошкодженню каркасу та не дозволити потрапляти бруду в середину. Тканина ліжка має спеціальну пропитку, щоб запобігти в’їданню бруду і не пропускати воду. Обравши похідне ліжко Military alum Ви завжди будете мати надійне ліжко, яке ніколи не підвиде. |
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VISTA |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая профильная труба |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание спального места раскладушки | Полиэстеровая ткань |
| Покрытие трубы каркаса | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Комплектация | |
| Быльце у изголовья | Нет |
| Колесики | Нет |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Нет |
| Защита пола от царапин | Да |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 110 мм |
| Длина в сложенном виде | 920 мм |
| Ширина в сложенном виде | 170 мм |
- Цена: 2 500 ₴

